חיפוש

ספרים

מיין לפי
הצג בעמוד

ספר 54 מושגים

11559
ספר-אלבום מפואר 120 עמ' הכולל 54 מושגים ביהדות המוגשים באינפוגרפיקה – שילוב של מידע, תרשימים ותמונות, לפי סדר פרשות השבוע. הספר כרוך בפורמט ייחודי, בכריכה קשה בפורמט מהודר. פנים הספר מעוצב ברמה גבוהה, מודפס בצבע מלא על דפי כרומו עבים. הספר מוגש בשקית נייר תואמת ומהודרת. ניתן להתרשם מהספר בתחתית דף המוצר.
30.00 ₪

הסיפור שלי

3284
אם צעירה או מפקד בחיל האוויר הישראלי; רופא שיניים ספקן או רב קהילה - ׳הסיפור שלי׳ מגיש שלושים ותשעה סיפורים מעוררי השראה על הרבי מליובאוויטש, מתוך מיזם התיעוד ההיסטורי ׳המפגש שלי עם הרבי׳. הסיפורים מלווים בתמימות משפחתיות ובמסמכים מקוריים, וכן במבחר תמונות מרהיבות של הרבי מתוך אוסף התמונות שב׳ארכיון החי׳. רוב הסיפורים מתפרסמים בספר לראשונה, וחלקם הם גרסאות מפורטות יותר של סיפורים שהופיעו במסגרת הגיליון השבועי הפופולרי, ׳הסיפור שלי׳. ניתן להתרשם מהספר בתחתית הדף.
80.00 ₪

הסיפור שלי - ברוסית

YAR28
רב המכר 'הסיפור שלי' כעת גם בשפה הרוסית אם צעירה או מפקד בחיל האוויר הישראלי; רופא שיניים ספקן או רב קהילה - ׳הסיפור שלי׳ מגיש שלושים ותשעה סיפורים מעוררי השראה על הרבי מליובאוויטש, מתוך מיזם התיעוד ההיסטורי ׳המפגש שלי עם הרבי׳. הסיפורים מלווים בתמימות משפחתיות ובמסמכים מקוריים, וכן במבחר תמונות מרהיבות של הרבי מתוך אוסף התמונות שב׳ארכיון החי׳. רוב הסיפורים מתפרסמים בספר לראשונה, וחלקם הם גרסאות מפורטות יותר של סיפורים שהופיעו במסגרת הגיליון השבועי הפופולרי, ׳הסיפור שלי׳.
80.00 ₪ 45.00 ₪

מחשב מסלול מחדש

32182
הלהיט 'מחשב מסלול מחדש' (242 עמודים), מאת הרב נחום רבינוביץ, מכיל מסרים חסידיים לאור הפרשיות ומועדי השנה. המסרים מועברים בקלילות, בשילוב סיפורים, הומור ושנינות. הם מציגים דילמות אקטואליות הנוגעות לכלל האוכלוסייה, צעירים ומבוגרים, דתיים ושאינם. בין הדפים משולבים איורים וכן מסגרות אודות מהפכת 'עשרת המבצעים' של הרבי ואופן יישומן בחיי היום יום של כל יהודי ויהודייה. מתאים כמתנה לאנ"ש ומקורבים, גברים ונשים. ניתן להתרשם מהספר בתחתית הדף
40.00 ₪

180 מעלות

32108

ספר 180 מעלות - ספר מהפכני ומשנה תודעה, המגיש מבחר תובנות חסידיות על נושאים מגוונים בחיינו, בצורה קלילה וידידותית.
כריכה קשה, 112 עמודים.


ניתן להתרשם בתחתית הדף

40.00 ₪ 30.00 ₪

אוצרות המועדים - חגי תשרי

1366
אוצרות המועדים כשמו כן הוא, כולל אוצרות רבים של ביאורי הרבי על כל חגי חודש תשרי, מעובדים ומוגשים בשפה תורנית עשירה השווה לכל. הספר פונה לכל סוגי הקהלים ויש בו מענה הן למבקשי הביאורים הפנימיים של תורת החסידות למהותם של החגים ומצוותיהם והן לאוהבי חידושי הסוגיות על דרך ה'לומדות'. כמו כן יש בספר עשרות 'פנינים' קצרים ותשובות לעשרות שאלות הקשורות בחגי ומצוות החודש השביעי, הכול בסגנון המיוחד של חוברות 'לקראת שבת' המפורסמות, שקנו להן מעריצים רבים בשדה התורני.
45.00 ₪

גבורי העם שלנו

11373
ספר חדשני וסוחף לילדים, שמפגיש את הקוראים הצעירים עם דמויות ההוד של עם ישראל בדרך חווייתית ומרתקת, תוך חיזוק האמונה וההכרה בקדושתן. בכרך הראשון בסדרה נצא למסע בזמן עם רובי הרובוט ורחפנית, בעקבות האבות והאימהות, השופטים, הנביאים והמלכים של עמנו. נפגוש בהם בסיפורים עוצרי נשימה השזורים בפסוקי תנ"ך, ונתפעם מאישיותם הנשגבה ופועלם. בעריכת הרב מנחם ברוד והרב לוי שייקביץ ובליווי באיוריו הנפלאים של שמשון קוטלובסקי. ערכי! חינוכי! מעשיר! ניתן להתרשם בתחתית הדף.
35.00 ₪

'חכמה יומית` חלק 1

32107
תובנות מעוררות השראה מתורתו של הרבי, מסודרים לפי פרשיות השבוע מ'בראשית' ועד 'וזאת הברכה'.
378 מסרים יומיומיים המתאימים לכל אחד ואחת.
 
ניתן להתרשם בתחתית הדף
30.00 ₪

סט רמב"ם - פרדס המלך (7 כרכים)

32136
לקראת תחילה המחזור הארבעים ואחת של לימוד הרמב"ם – "לא קאי איניש אדעתא דרביה עד ארבעין שנין" ומתוך תחושת התעוררות ללימוד שיחותיו הקדושות של הרבי – יוצא לאור סוף סוף הרמב"ם של הרבי עם כל השיחות והביאורים שאמר על הרמב"ם במשך עשרות שנים. השיחות והביאורים של הרבי על הרמב"ם מעניקים לציבור לומדי הרמב"ם מבט חדשני ומעמיק שטרם נראה כמותו, והסדרה כולה על שבעת כרכיה מהווה מהפיכה של ממש בארון הספרים התורני של זמנינו. לאורך השנים, כתב הרבי אלפי חידושים וביאורים ברמב"ם שהיו פזורים על פני ספריו הרבים החל בהתכתבויות של הרבי עם גדולי עולם בימי צעירותו, דרך רשימותיו, תשובות לשאלות ברמב"ם שהופנו אליו מכל רחבי תבל, וכמובן בעשרות אלפי שעות של התוועדויות ושיחות בהן הקשה, תירץ והרחיב בביאורים וחידושים נפלאים על הרמב"ם בדרכו המהפכנית, החדשנית והעמוקה של הרבי. כל אלה נלקטו ונכתבו מחדש בשפה קולחת ומתומצתת משלל ספריו של הרבי: הרשימות, לקוטי שיחות, תורת מנחם, יין מלכות (בו נכתבו השיחות שלאחר התקנה בשנת תשמ"ד) ואגרות הקודש, והפכו לאדרת מופלאה המאירה את הרמב"ם באור חדש ומופלא – פרדס המלך. סדרת "פרדס המלך" הינה סדרה מפוארת המודפסת באיכות וברמה הגבוהה ביותר. גוף ההלכה מופיע באותיות מנוקדות ומאירות עיניים, מתוקן בדיוק רב על פי הגרסאות שהתקבלו על ידי הרבי, נושאי הכלים הידועים מופיעים על הדף באותיות מרובעות וברורות וכמו כן מופיע בגוף הרמב"ם מורה השיעור ללימוד הרמב"ם על פי תקנתו של הרבי. הסדרה מונה שבעה כרכים, בחודש כסלו תש"פ יצא לאור כרך ראשון: 'מדע – אהבה', ועתה לקראת י"ח תמוז – יום תחילת הלימוד של מחזור הארבעים יוצאים לאור עוד שני כרכים 'זמנים' ו'נשים-קדושה'ב ניתן להתרשם בתחתית הדף
780.00 ₪

הטבעת שם על הסידור - שורה אחת

BS5418

להטבעת יותר משורה אחת יש להכניס פעמיים.
בהזמנת הטבעה יתכן עיכוב של עוד יום עסקים עד לאספקת ההזמנה.

25.00 ₪

סידור בינוני נוסח עדות המזרח

BS5878
25.00 ₪

סידור תהילת השם בינוני

BS5842
הוצאה חדשה עם מנהגי חב"ד השייכים לסדר התפילה.
35.00 ₪

סינון לפי:

אפס הכל
Close
מ: 10.00 ₪ עד: 780.00 ₪
₪10 ₪780
יצרנים
סינונים
מיין לפי
display